Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında ticari hayatına başlayarak 15 yılı aşkın bir süredir sağlık sektörü içerisinde faaliyet göstermektedir. Firmamız üretimini ve bayiliğini yapmakta olduğu, ülkemizin seçkin üretici ve ithalatçı firmaların ürün yelpazesinde Kayseri, Nevşehir, Niğde, Kırşehir, Yozgat, Aksaray illeri ve ilçelerinde en iyi şekilde pazarlamayı ve teknik servis hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzmanlaşmış kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırmayı görev edinmekle beraber medikal ürün ve teknik servis hizmetinde sektörün öncü markaları arasında adından söz ettirmiştir.

Gelişen teknolojik gelişmeleri doktor, hasta ve hastane elemanlarının ihtiyaçlarına göre hizmete sunmayı amaçlayan firmamız, çalıştığı seçkin firmaların ürünlerini ile çalıştığı bölgelerde en iyi şekilde satış ve servis hizmetlerini vermektedir.

Firmamız için, sunduğumuz hizmet ve müşteri memnuniyeti ön plandadır. Köklü, öncü ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın